نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قيمت باكس هتلی
قیمت تشک رویا
حمل و نقل و باربري
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :golestaniha
تاريخ: 1396/12/7  ساعت: ۱۰


حمل و نقل جاده اي | باربري در گرگان

حمل و نقل جاده اي يكي از قديمي ترين راه هاي جابجايي كالا مي باشد كه از نظر قيمت و سرعت جهت حمل بسياري از كالاها مناسب است .براي نام بردن چند نمونه از سرويس هاي شركت حمل و نقل جاده اي مي توان استفاده از كاميون يخچالي و محمولات حجيم،ترانزيت كالا و ارسال كالا به صورت Door To Door را اشاره برد. بخش حمل و نقل جاده اي با آمار ساليانه 600 ميليون تن جابجايي كالا و 10 ميليون تن ترانزيت كالا نقش مهمي را در حمل و نقل داخلي و بين المللي داراست. نكته ي حائز اهميت اين است كه بخش دولتي هيچ دخالتي در امور اقتصادي و سرمايه گذاري اين عرصه نداشته و نقش آن محدود به سياست گذاري،برنامه ريزي و نظارته هاي كلان مي باشد. سازمان راهداري و حمل نقل جاده اي عهده دار وظايف دولت در اين زمينه مي باشد.

حمل و نقل شهري

سيستم حمل و نقل شهري عبارت است از خدمات حمل و نقلي كه در دسترس عموم قرار دارد . از وسايل حمل و نقل عمومي مي‌توان به كاميون بزرگ ،كاميون كوچك، وانت ، نيسان ، اتوبوس برقي، تراموا و قطارشهري، حمل و نقل سريع (مترو) و قايق‌هاي مسافرتي اشاره كرد. حمل‌ونقل عمومي بين‌ شهري عمدتاً توسط خطوط هواپيمايي، اتوبوس‌هاي بين‌شهري و خطوط ريلي بين‌شهري انجام مي‌شود و حمل كالا و اسباب كشي توسط شركت هاي حمل و نقل شهري و باربري قابل دسترس مي باشد.خدمات حمل‌ونقل عمومي مي‌توانند مبتني بر نرخ كرايه بر اساس فاصله و به‌صورت خدمتي سودآور باشند و يا اينكه بودجه آن به‌صورت يارانه توسط دولت تأمين شود كه در اين صورت نرخ كرايه براي مسافران ثابت خواهد بود. اين خدمات براي افرادي كه از آن استفاده مي‌كنند كاملاً سودآور و قابل بازيابي بوده و يا در صورت امكان با پرداخت يارانه به‌صورت محلي و يا از طرف دولت قابل‌كنترل باشد. صدور بارنامه در چند نسخه از نكات لازم به اشاره قانوني در امر جابجايي كالا و اثاثيه مي باشد .

حمل و نقل ريلي

خطوط ريلي و حمل و نقل ريلي نقش كمي در زمينه ي تجارت حمل ونقل بين المللي را در بر دارد ، ليكن در حمل و نقل عمومي مي توان از امكانات راه آهن استفاده كرد.توسعه خطوط راه آهن نقش مهمي در زمينه ي پيشرفت حمل و نقل بين المللي در بر دارد . شركت حمل و نقل ريلي شخصيت حقوقي است كه توسط اشخاص حقيقي و حقوقي بااخذ مجوز از شركت راه آهن جمهوري اسلامي ايران كه در اين قانون راه آهن ناميده ميشود و با تأمين ناوگان (لكوموتيو و يا واگن) مورد نياز به منظور جابجايي (كالا،مسافر) تأسيس ميگردد. خدمات و مشاغل شركت هاي حمل و نقل ريلي عبارتند از : حمل مواد معدني مانند سنگ آهن ، سنگ آهك ، گندله و ... ،حمل انواع كالا از قبيل چوب،كانتينر و ... ،حمل كالاهاي باارزش و فاسد شدني مانند برنج ، گندم ، ذرت و ... ،حمل توليدات فولادي مانند تيرآهن ، ميلگرد ، ورق ، كويل و .... ،بارگيري و تخليه واگن در معادن و بنادر ،بازسازي وتعميرات واگنهاي ناوگان ريلي ،حمل تركيبي بارهاي جاده اي - ريلي و غيره. كليه خدمات مربوط به حمل انواع كالاهاي صادراتي، وارداتي و ترانزيتي را از ايستگاه ها و مبادي مرزي كشور به كليه ايستگاه هاي راه آهن كشورهاي آسياي ميانه، روسيه، اكراين با تعرفه SMGS و تركيه، سوريه و عراق و كشورهاي حوزه دريايي بالتيك برابر تعرفه هاي TEA امكان پذير است.

حمل و نقل و باربري گلستاني ها‌: حمل و نقل و جابجايي اثاثيه منزل و ارسال وسايل از مبدا به مقصد ترفند هاي بسيار مهمي دارد كه اولا راننده بايد به آن منطقه شناخت كافي داشته باشد تا بدون اتلاف وقت و در كمترين زمان ممكن به آدرس مورد نظر رسيده باشد.
حمل اثاثيه بايد توسط افرادي انجام گيرد كه تجربه و مهارت كافي را دراين زمينه داشته باشند .
هم چنين ماشين حمل اسباب هم بسيار مهم است كه امكانات لازم را براي اسباب كشي داشته باشد.ماشين مسقف و سر پوشيده براي جلوگيري از گرد و غبار و نم ،داشتن پتو براي جلوگيري از ضربه خوردن وسايل در طي مسير،اثايه منزل تا زمان رسيدن به مقصد توسط مسئول باربري بيمه شده و اين اطمينان به شما داده شده كه وسايل شما دچار صدمه نخواهد شد.

خدمات گلستاني ها در زمينه حمل و نقل

 • حمل و نقل اثاثه منزل بين شهري
 • اسباب كشي شهري
 • حمل لوازم سنگين :پيانو ،گاو صندوق و...
 •  كارگر حرفه ايي در زمينه اسباب كشي
 • تريلي هاي بزرگ و كفي

انواع ماشين هاي باربري

جهت درخواست سفارش با شماره هاي زير تماس حاصل نماييد

09114481870

01732245362

:
برچسب‌ها:

[ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ